Mobirise

Przedstaw nam swoje potrzeby i wymagania, a my pomożemy Ci poczuć się pewnie w temacie finansów i przejąć kontrolę nad swoim budżetem. 

______________________________________________________________________________________________


F-EXPERT Spółka z o.o. powstała, aby pomagać poprzez praktyczne i bezstronne porady finansowe, wszystkim zainteresowanym uzyskaniem odpowiedniego produktu finansowego. Obserwując rynek finansowy w Polsce zauważyliśmy, że brakuje w nim doradztwa kredytowego, które przedstawia sprawy rzetelnie pokazując różnice pomiędzy ofertami produktowymi, zarówno bankowymi, jak i pozabankowymi.

Zależy nam na stworzeniu profilu firmy, który dostarczy wszelkich niezbędnych informacji, dotyczących szeroko pojętego finansowania, dlatego dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć naszym Klientom dostęp do wysokiej klasy rozwiązań.
Jesteśmy zespołem profesjonalnych doradców finansowych z wieloletnim doświadczeniem specjalizujących się w pozyskiwaniu finansowania zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Naszą pasją jest praca z ludźmi, dlatego dbamy o każdego Klienta oraz wysoki i profesjonalny poziom relacji. Największą satysfakcję przynosi nam szczęście Klienta, któremu współtowarzyszyliśmy od początku drogi kredytowej, aż po finalizację wszystkich transakcji.
Korzystając z naszej oferty oszczędzają Państwo cenny czas,nie tracąc go na poznawanie szerokiej oferty rynku, monitorowania ciągłych zmian i poszukiwania informacji. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Pomagamy w doborze optymalnej oferty, nie składamy wniosków do wielu Banków bez poznania sytuacji Klienta, a tym samym nie wykonujemy zbędnych zapytań do Biura Informacji Kredytowej.

Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące finansowania do kontaktu i współpracy z nami. Pomożemy Państwu zdiagnozować sytuację i potrzeby, a potem dobrać odpowiedni produkt. 

 


Adres siedziby :
F-Expert Sp. z o.o.
Ul. Św. Faustyny 6/16
33-100 TarnówDane kontaktowe :
   793-547-547
   kontakt@f-expert.pl
   Facebook

NIP: 6793139686
REGON: 366222524
KRS: 0000656700
Kapitał zakładowy 5 000 zł,
opłacony w całości.