https://mobirise.com/


RACHUNKIKonto Direct z Moim ING

Konto Direct z Moim ING - nową osobistą bankowością, ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Klienta. Dzięki niej Klient ma dostęp do pieniędzy gdzie chce, kiedy chce i jak chce. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo. Od razu widać jakimi środkami dysponuje posiadacz konta i na co je wydaje. Konto Direct z Moim ING ułatwia podejmowanie lepszych decyzji: sprawnie planować budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania wykonuje się szybko i intuicyjnie.

Konto Millenium 360°

Konto 360º Banku Millennium daje Klientowi możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach.
Bezpłatne jest: prowadzenie konta i karty (przy zasileniu konta kwotą 1000 zł i jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową), przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów Polsce i za granicą, a dodatkowo pomoc medyczna i techniczna.

Konto wymarzone

Wymarzone Konto Osobiste Raiffeisen Polbanku to oprocentowany rachunek za 0 zł opłaty miesięcznej za jego prowadzenie. GWARANTOWANE 0 zł jest również za realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty, za wypłaty z wybranych bankomatów sieci Euronet z kartą Wymarzona Visa oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju z kartą Mastercard Debit. Dodatkowo, wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane dzięki automatycznej funkcji oszczędzania.

ALIOR BANK Konto Wyższej Jakości

Produkt gwarantuje 0 zł za konto, kartę oraz wszystkie operacje i usługi, 5 lat gwarancji niezmienności warunków oraz promocyjną lokatę 4% na 2 miesiące do 10 tys. zł.

Nest Konto

Konto osobiste Nest Banku to rachunek za bezwarunkowe 0 zł z bezpłatną kartą wydawaną do konta. Do tego klienci nie płacą za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz mogą za darmo wpłacać gotówkę w ponad 2500 wpłatomatach sieci Euronet.

PKO BP Konto bez Granic

0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie*
0 zł za krajowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty
0 zł za kartę do konta

Rachunek Firmowy

Konto Direct dla Firmy oferuje aplikację mobilną na tablet i smartfon, 0 zł dla aktywnych za przelewy internetowe w PLN w kraju, a także dostęp do doradców w ponad 400 oddziałach w Polsce.

BIZnest Konto Firmowe

Konto firmowe BIZNest w Nest Banku to rachunek za prawdziwe 0 zł. Klient nie płaci za jego założenie, ani prowadzenie oraz może korzystać z darmowych bankomatów w całej Polsce. Ponadto bank gwarantuje 0 zł za wydanie karty oraz za krajowe przelewy internetowe.

mBiznes

Uruchamiając bezpłatny rachunek firmowy mBanku już pierwszego dnia zyskuje się możliwość wnioskowania o przyznanie limitu kredytowego w wysokości 10 000 zł. W przypadku konta mBiznes nie pobierane są opłaty za dokonywane przez Internet przelewy do ZUS i US.

IDEA BANK Konto ZYSKOWNE - BIZNES

Załóż konto oszczędnościowe i zwiększ zyski swojej firmy!

0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

Innowacyjny system do zarządzania firmą i finansami Idea Cloud w pakiecie

Oprocentowanie jak na lokacie – do 2,80% rocznie

Konto firmowe db NET BIZNES

Darmowe konto dla firm Deutsche Banku uwzględnia prowadzenie rachunku, wpłaty i wypłaty w placówkach i bankomatach oraz 0zł za przelewy krajowe. Ponadto w ofercie za darmo: ubezpieczenie assistance, księgowość online i usługa paczkomaty.pl.

RAIFFEISEN POLBANK Konto wymarzone dla biznesu

Wymarzone konto dla biznesu to m. in. 20 bezpłatnych przelewów krajowych w miesiącu, bezpłatny pakiet ubezpieczeniowy oraz atrakcyjnie oprocentowany rachunek rozliczeniowo-lokacyjny z nielimitowaną liczbą bezpłatnych przelewów wewnętrznych.

Adres siedziby :
F-Expert Sp. z o.o.
Ul. Św. Faustyny 6/16
33-100 TarnówDane kontaktowe :
   793-547-547
   kontakt@f-expert.pl
   Facebook

NIP: 6793139686
REGON: 366222524
KRS: 0000656700
Kapitał zakładowy 5 000 zł,
opłacony w całości.