https://mobirise.com/


KREDYTY

Pozostało tylko kilka kroków do zrealizowania celówOcenimy Twoją zdolność kredytową

Wybierzemy najlepszą ofertę

Pomożemy Ci skompletować wymaganą dokumentację

Wspólnie złożymy wniosek

Zrealizuj z nami swoje marzenia!

Wybierając rozwiązanie kredytowe działamy rzetelnie i uczciwie, dbając o dobro każdego naszego Klienta oraz jego środki finansowe. Nie proponujemy rozwiązań finansowych, z których sami byśmy nie skorzystali i nie byli zadowoleni. Bezpłatnie wyszukamy najkorzystniejsze oferty dostępne na rynku dopasowane specjalnie dla Państwa. Przedstawimy wszystkie najkorzystniejsze warunki i Ty, drogi Kliencie, dokonasz końcowego wyboru. Oczywiście pomożemy w analizie ofert i podsumujemy wszystkie za i przeciw.  Największą satysfakcję przynosi nam zadowolenie Klienta, dlatego towarzyszymy mu od początku drogi kredytowej, aż po finalizację wszystkich transakcji. 

Kredyt Gotówkowy

Kredyt gotówkowy to idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiej pożyczki na dowolny cel. Pomożemy Ci znaleźć kredyt maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i wspólnie z Tobą dobierzemy najdogodniejsze oprocentowanie i czas spłaty kredytu. Uzyskujemy finansowania zarówno dla osób fizycznych otrzymujących dochody z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia czy o dzieło, jak również dla osób prowadzących działalność gospodarczą, bez względu na rodzaj rozliczenia. 


Kredyt firmowy

Prowadzisz własną firmę? Jeśli tak, to zapewne wiesz jak ważna jest płynność finansowa. Wybór odpowiedniego kredytu dla własnej firmy powinien być przemyślaną oraz odpowiedzialną decyzją. Współcześnie coraz więcej firm decyduje się korzystać z firmowych kredytów, aby rozwijać swój biznes, móc zatrudnić więcej osób, czy zakupić dodatkowy sprzęt. 

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy unikatową możliwość dobrania najkorzystniejszych produktów finansowych takich jak: kredyt obrotowy, kredyt inwestycyjny, a także kredyt na start dla nowych firm.

Z naszym doświadczeniem i wsparciem, żaden etap uzyskania kredytu nie będzie skomplikowany. Pomożemy Ci w wypełnieniu wniosku kredytowego a nawet w bieżącej obsłudze już spłacanego kredytu przez Twoją firmę. 
Kredyt hipoteczny    

Wiemy jak trudno uzyskać kredyt hipoteczny spełniający potrzeby i oczekiwania. Nieustanne zmiany w ofertach poszczególnych banków oraz rozbieżność między wykreowaną reklamą, 
a rzeczywistością są dla wielu barierą nie do pokonania. 

Zajmujemy się doradztwem w zakresie wyboru i uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania, domu i innych nieruchomości. Umożliwiamy pozyskanie środków na dowolny cel oraz zamianę kilku droższych kredytów w jeden tańszy zabezpieczony hipoteką. Oferujemy bezkompromisowo rzetelne oferty każdorazowo wsparte udokumentowanymi argumentami.

Kredyt hipoteczny możesz zaciągnąć na zakup mieszkania, remont nieruchomości, budowę domu lub spłatę innych kredytów. Dzięki możliwości rozłożenia kredytu nawet na trzydzieści pięć lat, rata kredytu nie będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu. 


Kredyt samochodowy

Kupno nowego lub używanego samochodu zawsze wiąże się z koniecznością wydatku jednorazowo większej sumy pieniędzy.  Zamiast odwiedzać wiele placówek bankowych skontaktuj się z nami. Nasi doradcy dopasują odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb i możliwości na najkorzystniejszych warunkach.  

Doradcy F-Expert towarzyszą od początku drogi kredytowej, aż po finalizację wszystkich transakcji. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć naszym Klientom dostęp do wysokiej klasy rozwiązań. 

Dzięki współpracy z nami już niedługo będziesz mógł cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą. Nie warto podejmować decyzji dotyczących zaciągania kredyty samochodowego w pośpiechu. Lepiej zaufać doświadczonym doradcom finansowym.  
Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to produkt zadłużeniowy, który powstał z myślą o Klientach nie radzących sobie ze spłatą kilku różnych zobowiązań jednocześnie. Zaciągając owy kredyt można połączyć w jedno wszystkie raty kredytowe (kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych) i co miesiąc oddawać bankom mniejszą sumę niż w przypadku regulacji kilku rat. Istnieją dwa rodzaje tego typu produktów: kredyt konsolidacyjny gotówkowy – o mniejszej wartości i na krótszy czas oraz kredyt konsolidacyjny hipoteczny – dedykowany dla klientów z większym zadłużeniem. 

Posiadasz już kilka zobowiązań, lecz sobie z nimi nie radzisz? Wiemy, że decyzje z nimi związane podejmowałeś świadomie i wydawało Ci się, że jesteś w stanie systematycznie regulować płatności, ale niestety, z biegiem czasu sytuacja uległa zmianie? Twoja rata stała się zbyt droga, a oprocentowanie zbyt wysokie? Nie pozwól, by posiadane zobowiązania wymknęły Ci się spod kontroli.
Nie jesteśmy przedstawicielami jednego banku, dlatego posiadamy bogatą ofertę kredytów konsolidacyjnych. Dzięki rozmowie i spotkaniu z naszym doradcą dowiesz się, jak w prosty sposób skonsolidować kredyt lub zamienić na jeden tańszy. Doradca pomoże Ci wybrać optymalne rozwiązanie konsolidacyjne a następnie pomoże Ci przebrnąć przez wszystkie formalności i kruczki w umowie.  

Nasi główni partnerzy :Adres siedziby :
F-Expert Sp. z o.o.
Ul. Św. Faustyny 6/16
33-100 TarnówDane kontaktowe :
   793-547-547
   kontakt@f-expert.pl
   Facebook

NIP: 6793139686
REGON: 366222524
KRS: 0000656700
Kapitał zakładowy 5 000 zł,
opłacony w całości.