Website Maker

MEDIACJEPozostało tylko kilka kroków do zrealizowania celówSkontaktuj się z nami

Przedstaw nam swój problem

Udziel nam swojego pełnomocnictwa

Ciesz się z rozwiązania sprawy

Mediacje są dobrowolnym i poufnym procesem dochodzenia przez strony do rozwiązania sporu, w której osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji, określeniu interesów i kwestii do dyskusji oraz dojściu do wspólnie akceptowalnego konsensu. 

Jeśli Twoje zobowiązania finansowe Cię przerastają i pojawiły się opóźnienia i długi, a Ty sam nie masz odpowiedniej wiedzy jak wyjść z tej sytuacji – skontaktuj się i zleć to nam. W Twoim imieniu i z Twojego upoważnienia podejmiemy rozmowy z wierzycielami, bankami oraz innymi instytucjami finansowymi i poprowadzimy negocjacje warunków spłaty Twoich zobowiązań. Zawsze dążymy do ugody z wierzycielami dla obu stron sprawy przy jednoczesnym uniknięciu kosztów sądowych.


W ramach mediacji zajmujemy się m.in. upadłością konsumencką, oddłużeniami, restrukturyzacją, odzyskiwaniem wpłat za wysokie ubezpieczenie kredytu, przewalutowaniem kredytu we frankach, audytem i negocjowaniem umów, oraz czyszczeniem baz BIK i BIG.

Ponadto przeprowadzimy bezpłatną analizę raportu BIK.Pomożemy Ci zrozumieć zawarte w nim zapisy, przedstawimy wszystkie szczegółowe informacje dotyczące jego treści oraz wyjaśnimy każdy niezrozumiały niuans.


Zapraszamy do współpracy. 

 

Adres siedziby :
F-Expert Sp. z o.o.
Ul. Św. Faustyny 6/16
33-100 TarnówDane kontaktowe :
   793-547-547
   kontakt@f-expert.pl
   Facebook

NIP: 6793139686
REGON: 366222524
KRS: 0000656700
Kapitał zakładowy 5 000 zł,
opłacony w całości.