Website Maker

UBEZPIECZENIAPozostało tylko kilka kroków do Twojego bezpieczeństwaPrecyzyjnie określimy Twoje potrzeby ubezpieczeniowe 

Dobierzemy ofertę, która je zrealizuje 

Pomożemy w zakupie polisy 

Wesprzemy w bieżącej obsłudze i ewentualnej wypłacie świadczenia

Zabezpiecz przyszłość swoją i bliskich!

Bywają w naszym życiu chwile, które poświęcamy wyłącznie dla siebie, oraz rzeczy, które robimy wyłącznie dla własnej wygodny. Niemniej jednak częściej zdarzają się takie, które robimy dla naszych bliskich. Przyszłość nigdy nie była i nie będzie pewna. Zupełnie nie mamy pewności, co będzie jutro, a tym bardziej nie mamy pewności, jakie wydarzenia będą miały miejsce za miesiąc, rok a może 5 lat. Ubezpieczenie na życie powstało z myślą o Tobie i Twoich bliskich. Decydując się na nie, zyskasz pewność, że w momencie, w którym Cię zabraknie, Twoja rodzina będzie bezpieczna, i zyska zabezpieczenie na przyszłość. Wybierając odpowiednią polisę możesz pokazać swoim bliskim już dziś, ile dla Ciebie znaczą.

Co nas wyróżnia na rynku, dlaczego F-Expert?

Działamy na polskim rynku już wiele lat, co pozwoliło nam zdobyć zaufanie zarówno wielu klientów jak i partnerów. Staramy się tworzyć niepowtarzalne i unikatowe na tle całego rynku oferty dla naszych Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, lekarzy, oraz rolników. 

Nasze programy są atrakcyjne i w pełni dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Staramy się ciągle poszerzać i uatrakcyjniać nasze oferty tak by w pełni sprostać oczekiwaniom. Wybieramy najlepsze rozwiązania i oferty ubezpieczeniowe. Współpracując z nami możesz liczyć na rzetelne doradztwo w tym zakresie.

Liczą się dla nas Twoje potrzeby, dlatego najpierw zapytamy o Twoją sytuację, możliwości i oczekiwania i na tej podstawie wykonamy wstępną selekcję firm ubezpieczeniowych. Dzięki nam nie będziesz musiał sprawdzać i analizować ofert wielu ubezpieczycieli tracąc swój cenny czas. Oferujemy ubezpieczenia dla indywidualnych klientów w zakresie ochrony życia, majątku oraz pełen wachlarz usług dla przedsiębiorstw. Ponadto niesiemy pomoc w każdej sytuacji związanej ze zwykłym, codziennym życiem. 

Zapraszamy do kontaktu.  Pomożemy Ci dobrać odpowiedni pakiet i zagwarantujemy pewną przyszłość. 

Nasza firma oferuje m.in. następujące rodzaje ubezpieczeń: 

  • Ubezpieczenia na życie,
  • Ubezpieczenia majątkowe,
  • Ubezpieczenia spłat produktów hipotecznych,
  • Ubezpieczenia ruchomości i nieruchomości,
  • Ubezpieczenia zdrowotne,
  • Ubezpieczenia samochodowe, 

 

Adres siedziby :
F-Expert Sp. z o.o.
Ul. Św. Faustyny 6/16
33-100 TarnówDane kontaktowe :
   793-547-547
   kontakt@f-expert.pl
   Facebook

NIP: 6793139686
REGON: 366222524
KRS: 0000656700
Kapitał zakładowy 5 000 zł,
opłacony w całości.